Всім нам потрібний колаген

Всім нам потрібний колаген

Колаген - білок, який забезпечує міцність і еластичність сполучної тканини. Разом з еластином і гіалуроновою кислотою, колаген підтримує молодість і красу нашої шкіри. Завдяки унікальній будові, колаген буквально склеює наш організм!


З віком наша шкіра виробляє власного колагену все менше. Цьому сприяють багато чинників:

  • Неправильне харчування
  • Куріння і алкоголь
  • Стреси
  • Недостатнє споживання води
  • Проблеми гормонального характеру
  • Різке зниження ваги
  • Ультрафіолет
  • Недостатнє зволоження і багато інших чинників

Найбільш виражена втрата колагену на шкірних покровах - зморшки, в'ялість і тьмяний колір обличчя.

На сьогоднішній день відновити колаген в шкірі можна двома шляхами: або заповнити його дефіцит за допомогою косметичних засобів, або підвищити стимулювання власного колагену.

Колаген має різну структуру і походження:

Тваринний колаген виділяють зі шкіри свиней і рогатої худоби. Через високу молекулярну масу цей колаген не може проникнути крізь роговий шар шкіри. Тому в косметології застосовують гідролізат колагену. Навіть після розщеплення молекули колаген не може проникати далі першого шару дерми, та й цього більш ніж достатньо для відмінного зволоження і живлення шкіри.

Рослинний колаген, який отримують з пшениці і водоростей. Цей вид справжнім колагеном не є, так як колаген - білок тваринного походження, а це - всього лише окремі амінокислоти (наприклад, гідролізований протеїн пшениці). Вони відмінно зволожують, але не володіють усіма властивостями колагену. На сьогоднішній день він є найбільш ефективним, безпечним, не викликає алергії. Єдиним його недоліком є ​​висока ціна.

Колаген морського походження добувають зі шкіри риб. За своєю будовою молекули рибного колагену схожі на колаген людини і можуть легко проникати в глибокі тканини шкіри. Нажаль, колаген морської риби може викликати сильну алергію. А ось колаген, добутий зі шкіри риб, що мешкають в чистих прісних водоймах, до алергій призводить рідко. Потрапивши в шкіру людини, білок риби розпадається на амінокислоти, які використовуються організмом для відновлення клітин епідермісу і зволоження тканин.

Косметичними засобами для обличчя з колагеном в складі можна і потрібно починати користуватися після 25 років.

Ці засоби насичують шкіру протеїновим комплексом або стимулюють вироблення власного колагену, роблять шкіру зволоженою, еластичною і пружною, розгладжують зморшки і відновлюють тургор шкіри, є важливим елементом комплексного догляду за шкірою. Найчастіше в засоби для обличчя додають морській колаген. А так же в склад включають супутні речовини, що стимулюють вироблення власного колагену. Це натуральні рослинні масла, алое вера, екстракти морських водоростей, біофлавоноїди, поліненасичені жирні кислоти, пептиди, гіалуронова кислота, вітаміни (в тому числі і вітамін C) та інші речовини.

Засоби догляду з колагеном звичайно ж не замінять апаратні салонні процедури або ін'єкції, і навіть не зможуть стимулювати виробництво природного колагену.

Але!

Колаген має інші прекрасні властивості, якими гріх нехтувати!

Колаген надзвичайно гігроскопічний. Він може притягувати і утримувати величезну кількість води (до 30 разів більше власної ваги).

Колаген створює тонку повітропроникну плівку на поверхні шкіри. Тому він добре зволожує і запобігає втраті вологи. А ще він пом'якшує, надає гладкість і блиск і не залишає липкості на шкірі.

Плівка, утворена колагеном на поверхні шкіри, поступово підсихає і стягується, надаючи ліфтинг-ефект.

Колаген сприяє загоєнню ран. Це властивість колагену використовується в регенеруючих гелях і кремах.

Колаген продовжує дію екстрактів і масел при їх спільному застосуванні з колагеном. Дозволяє використовувати меншу кількість активних речовин і зберігати бажаний результат.

При регулярному догляді х,засоби з колагеном цілком здатні призупинити процеси старіння.

Інтернет-магазин корейскої косметики Lovely Bunny надає багатий вибір засобів по догляду за шкірою, що містять колаген: креми, гелі, емульсії, тоніки, маски , тощо. Уся косметика с колагеном за доступними цінами.


Designed by Cl!cker