Пептиди - найактивніший компонент в косметиці? Уся справа в розмірі!

Пептиди - найактивніший компонент в косметиці? Уся справа в розмірі!

Чи здатні пептиди продовжувати молодість?

В першу чергу уявіть, що клітини, які відповідають за всі процеси, що відбуваються в нашій шкірі, знаходяться досить глибоко, а саме в дермі. Дерма- середній шар шкіри, а ось над самою дермой знаходиться базальна мембрана, епідерміс і роговий шар відмерлих клітин .Багато всього? ТАК!

Потрібно розуміти, що не кожен компонент здатний подолати такий довгий, тернистий і глибокий шлях!

Вся справа в розмірі! І ось тут він має величезне значення! Чим менше розмір молекули, тим глибше вона зможе проникнути в шкіру, а значить тим ефективніше простимулює фібропласти і змусить їх працювати нам на користь!

Будучи одночасно і активною речовиною і засобом доставки пептиди легше і глибше проникають в шари шкіри у порівнянні з громіздкими протеїнами або колагеном.

І саме пептиди з легкістю, долаючи всі перешкоди, б'ють прямо в ціль - за допомогою пептидних комплексів можна управляти процесами, які проходять в шкірі, зі старінням у тому числі!

Пептиди стимулюють синтез білків шкіри - колагену і еластину, завдяки чому шкіра стає знову гладкою, пружною, зволоженою, зменшується глибина зморшок і шкіра виглядає молодшою.

Одна з корисних функцій пептидів - контроль і усунення запальних реакцій, загоєння ран, тому пептидна косметика може застосовуватися і для проблемної вікової шкіри, що теж трапляється нерідко.

Як компоненти косметичних засобів пептиди забезпечують виражене оновлення і омолодження шкіри, і в даний час вони вважаються кращими компонентами косметики не тільки для боротьби із віковими змінами, але й для профілактики старіння шкіри. Якщо Ви молоді, пептиди дозволять надовго відсунути терміни радикальних косметичних втручань - ін'єкцій ботокса і навіть операцій.

Пептидна косметика - одне із найбільш перспективних напрямків anti-age косметології, дозволяє швидко зменшити видимі прояви старіння шкіри.

Омолоджуючі креми з пептидами необхідно використовувати 2 рази на день протягом 4 тижнів до появи помітних результатів.

Пептиди діляться на типи (групи), які по різному можуть впливати на нашу шкіру:

1) пептиди-стимулятори "виробництва" компонентів міжклітинного матриксу (колагену, еластину, гіалуронової кислоти і т.д.)

2) загальнозміцнюючі пептиди

3) пептиди, блокуючі напругу мімічних зморшок, на зразок ботоксу

4) пептиди- регулятори процесу меланогенезу (регулюють процес засмаги і відбілювання)

5) пептиди- імуномодулятори

6) пептиди, що прискорюють загоєння шкіри.

Так можна комбінувати різні засоби з різним пептидним складом і отримати приголомшливий масштабний ефект!

Основні можливості і особливості пептидів:

-проникають безпосередньо в дерму;

-стимулють виробництво різних речовин, необхідних здоровій шкірі;

-здатні зменшити глибину і виразність зморшок;

-допомагають продовжувати життя і цикл ділення клітин;

-не алергени, оскільки являють собою залишки амінокислот, близьких нашому організму.

У чому ж переваги пептидної косметики? У очевидних результатах і нешкідливості для організму.

За даними досліджень, оприлюдненими на Всесвітньому конгресі дерматологів у Парижі, отримані вельми обнадійливі результати: при використанні високих концентрацій пептидів в косметичних засобах глибина зморшок скорочується до 50%! Процес відновлення шкіри відбувається швидко і не викликає побічних ефектів - це основна причина, чому пептиди стали так широко використовуватися в продуктах по догляду за шкірою.


Designed by Cl!cker