Тонер vs Тонік

Тонер vs Тонік

Ринок уходової косметики розширюється з космічною швидкістю: технологія і розробка засобів вдосконалюється з кожним днем. Напевно ви чули про тонер (або ж тонік?)). Багато хто плутає ці поняття, не розуміючи різниці. А більшість - думають, що це одне і теж.
Але
Давайте спробуємо розібратися
Справа в тому, що тонік і тонер - це засоби, кардинально різні в системах догляду за нашою шкірою, а точніше - в європейській і азіатській.
У європейській системі догляду за нашою шкірою, тонік - це завершення етапу очищення шкіри (від косметики / забруднень і тд). Тоніком можна змивати і прибирати залишки очищувальних засобів, він трохи тонізує шкіру, і, наскільки це можливо, видаляє всі забруднення, що залишилися.
Одна з головних відмінностей тоніка vs тонера в їх текстурі. Тонік має рідку текстуру. У той же час, текстура тонера нагадує більш густу воду по консистенції, і призначений він не для очищення, а для зволоження.


Трохи про тонер
Тонер - це засіб, призначений для того, щоб збалансувати кислотність (PH) шкіри (після очищувальних засобів). Володіє рідкою текстурою і надає шкірі тонізуючий ефект. Тонер зволожує клітини шкіри і сприяє більш глибокому проникненню подальших засобів в більш глибокі шари шкіри.
Баланс pH шкіри людини становить від 3 до 7, pH шкіри обличчя коливається в рамках 5,1-5,6. Якщо ваша шкіра суха, по відчуттям стягнута, то, швидше за все, pH шкіри превалює в лужне середовище. Інший аспект - це підвищена кислотність, коли сальні залози активно працюють і на обличчі є жирний блиск і висипання.
Про необхідність тонера
Ми вже зрозуміли для себе, що тонер - необхідний етап в тонізації (!) шкіри обличчя + також сприяє утриманню вологи і глибокому проникненню подальших засобів. Якщо наносити подальший догляд відразу після етапу очищення (пропускаючи тонер), то можна отримати обернено пропорційний ефект (наприклад, крем з гіалуроновою кислотою, який призначений для глибокого зволоження шкіри обличчя, може призвести до протилежного ефекту). Тонер же виступить якраз сполучною ланкою.
Але чому ж не можна наносити крем / сироватки просто на вологу шкіру, після вмивання? Відповідь: pH водопроводної води далекий від pH шкіри обличчя.
Особливості тонера
Корейці вважають, що тонер (іноді ще можна зустріти стартер) - це той засіб, який потрібно встигнути нанести в перші 3 секунди після вмивання. Так як після вмивання шкіра найбільше схильна до негативного впливу навколишнього середовища і втрачає вологу з космічною швидкістю в перші кілька секунд. Кореянки вважають, що після етапу умовно шкіра дуже швидко втрачає вологу, вже через пів хвилини шкіра стає збезводненою на 50-70%.
Тонер буває різної консистенції і текстури - він може бути злегка густіше звичайної води або ж, навпаки, володіти гелевою консистенцією. Тонер рекомендується наносити руками. Тонери-місти (спреї) зазвичай розпилюють тонким шаром.


Трохи про альтернативи.
Корейський косметичний ринок надає великий вибір і асортимент різних засобів, які працюють ефективно як в парі, так і соло-. Їх призначення: зволожити, наситити, захистити від шкідливого впливу навколишнього середовища, а також розгладити шкіру.
Чудеса косметичної індустрії:
- Freshner - володіє найбільшою невагомою і полегшеною текстурою, можна наносити за допомогою ватного диска. Фрешнер, як і тонер, освіжає і тонізує шкіру.
- Skin - володіє такою ж легкою текстурою. Для нанесення можна використовувати і ватний диск, і кінчики пальців. Зволожує і заспокоює шкіру обличчя.
- Essence - виступає провідником для подальших засобів в догляді за шкірою обличчя. Зміст зволожуючих компонентів і речовин, в цілому, більш концентрований, ніж в тонері.
Есенція за складом і типом нагадує сироватки, але сироватки відрізняються вузькопрофільністю і локалізацією. Текстура есенції - безмасляна, тому консистенція дуже легка. Есенцію рекомендується наносити за допомогою пальців, так як тепло ваших пальців розігріє есенцію і посприяє більш оптимальному її засвоєнню вашою шкірою.
Найголовніший секрет краси - це зволожена і сяюча здоров'ям шкіра. Виконуючи такі нехитрі маніпуляції зі шкірою обличчя, як введення в свій догляд тонера / есенції і тд, ваша шкіра віддячить вам!


Коментарів до статті: "Тонер vs Тонік" - 0 (шт.)

Написати коментар

Ваше ім'я:


Ваш коментар: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Введіть код, вказаний на зображенні:Designed by Cl!cker