Нормально для корейців, незвично - для нас

Нормально для корейців, незвично - для нас

Нормально для корейців, незвично - для нас.
Корейська косметика останнім часом набирає все більшої популярності в світі. Поєднання привабливої ​​ціни, якісного складу і приємного дизайну робить корейські продукти справді унікальними на косметичному ринку. Унікальними - для нас, але для корейців догляд і турбота про свою шкіру - це основа основ, то, чому навчають з самого дитинства. Ми вирішили копнути глибше і розкрити секрети догляду корейських красунь.
Застосовуючи ці поради по догляду за вашою шкірою, вона скаже вам «дякую»:
Чокчок «촉촉» - мистецтво зволоження
Корея - це країна «ранкової свіжості». Тому термін «чокчок» по праву тісно увійшов в косметичну індустрію. У західних країнах матовість шкіри, без блиску, лише штучно створене сяйво - вважається запорукою краси. У Кореї ж максимальне зволоження (навіть для жирної та комбінованої шкіри!) - це запорука краси і здоров'я вашої шкіри. Коли ваше обличчя сяє «зсередини», шкіра перетворюється буквально на очах. Самі кореянки використовують пудру на проблемні ділянки шкіри, де є необхідність закріпити і подовжити стійкість макіяжу; деякі ж взагалі виключають пудру з повсякденного мейкапу, намагаючись домогтися максимально натурального ефекту.


Палі-Палі «빨리 빨리» - швидше-швидше
Напевно багато дівчат чули про правило «3 секунд». Корейці дотримуються цього правила, адже знають, що для нашої шкіри важливо не тільки якісне зволоження, але і час для нанесення певних засобів. Після вмивання корейці намагаються зволожити шкіру якомога швидше, щоб наступні засоби проникали глибше, а також для того, щоб волога після вмивання не почала «випаровуватися». В якості подальших засобів для догляду після вмивання рекомендується використовувати стартер / тонер - тоді ви якісно зволожите вашу шкіру і підготуєте її до подальшого нанесення наступних продуктів.


Здорове сяйво шкіри або жирний блиск?
Це правило стосується тих, хто нав'язливо намагається позбутися від жирності шкіри і добитися ефекту матовості. Багато з нас плутають поняття «сяйво здорової шкіри» і «ефект жирно блискучої шкіри». Якщо у вас жирна-комбінована шкіра, а матуючі серветки і пудра стали вашими вічними супутниками життя - то подивіться на ситуацію з іншого боку. Не варто використовувати пудру / матуючі засоби на все обличчя - адже так ви досягнете ефекту «млявої» і тьмяної шкіри. Кореянки не відмовляються повністю від використання пудри в своєму мейкапі, хоча, по можливості, намагаються звести це до мінімуму. Золоте правило - використовувати на проблемні зони, намагаючись зберегти натуральність вашого образу. Повертаючись до першого правила «чокчок» потрібно пам'ятати, що шкіра, яка «сяє» здоров'ям і свіжістю, викликає куди більш приємні асоціації, ніж наглухо матова шкіра.


Будьте красивими! Дотримуючись цих нескладних правил догляду за своєю шкірою, використовуючи корейські засоби - ви швидко помітите різницю!

 


Коментарів до статті: "Нормально для корейців, незвично - для нас" - 0 (шт.)

Написати коментар

Ваше ім'я:


Ваш коментар: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Введіть код, вказаний на зображенні:Designed by Cl!cker