Гідрогелеві патчі - диво-засіб для шкіри?

Гідрогелеві патчі - диво-засіб для шкіри?


Область навколо очей найбільш вразлива і тонка в порівнянні з іншими ділянками обличчя. Тому до неї не рекомендується застосовувати засоби по догляду для всього обличчя, адже шкіра навколо очей більш чутлива і швидше всього схильна до вікових змін. Таке косметичне диво, як гідрогелеві патчі, прийшли до нас з Азії, а точніше - з Південної Кореї. Давайте ж розглянемо, в чому особливість і магія цього засобу?


Гідрогелеві патчі стали дійсно «чарівною паличкою» для багатьох дівчат, бо об'єднують в собі відразу кілька функцій і властивостей: як маска, крем, застосування на певну область і швидкий ефект-наочний результат. Самі по собі патчі представляють із себе невеликі шматочки гідрогелю (концентроване «желе») певної форми, які накладаються під очі. Тримати їх рекомендується 20-30 хвилин.

А при комплексному підході ефект буде значно глибшим і буде зберігатися значно довше!


Лайфхак: гідрогелеві патчі для очей можна застосовувати не тільки для цієї області. Якщо на обличчі є певні ділянки, які потребують більш активного і глибокого зволоження; або ж ділянки з вираженими зморшками - патчі можна застосовувати і для них.


Патчі бувають різних спрямувань, але основне - це їх функції: вони зволожують, живлять, відновлюють, загоюють, омолоджують, лікують нашу шкіру. Тому існують патчі для різного локального застосування: навколо губ, для носогубних складок або ж для зняття запалень.
Патчі також бувають з додаванням різних компонентів. Найпопулярніші: 


з додаванням мікрочастинок золота (підтягують шкіру навколо очей); 
з екстрактом муцина равлика (розгладжують існуючі мімічні зморшки і запобігають появі нових зморшок); 
з екстрактом перлів (відновлюють тонус і омолоджують шкіру); 
з колагеном (роблять шкіру більш підтягнутою і пружною); 
з екстрактом морських водоростей (відповідають за якісне харчування і зволоження області навколо очей).

Маски на основі гідрогелю зараз тренд в Південній Кореї.
Що таке гідрогель, і якого ефекту очікувати?
Гідрогель по консистенції нагадує желе. Під впливом температури тіла він розчиняється, що дозволяє корисним елементам проникати вглиб шкіри.
У складі гідрогелевої маски можна зустріти гіалуронову кислоту, колаген, еластин, екстракти водоростей, антиоксиданти. Самі по собі гідрогелеві маски володіють потужним зволожуючим ефектом. Також активують регенераційні і захисні функції вашої шкіри.
Завдяки щільному приляганню маски до обличчя, вона сприяє глибокому зволоженню і очищенню шкіри на всіх її рівнях. Ефект вже видно після першого застосування. Самі маски рекомендується застосовувати 2-3 рази в тиждень.

Патчі для губ - це «чудо» в корейській косметичній індустрії. Вони об'єднують в собі зручність, простоту у використанні, а також неймовірну ефективність.
Якого ж ефекту очікувати?


Оновлення захисного бар'єру шкіри губ;
Глибоке зволоження на всіх рівнях;
Швидкий і якісний ефект, позбавлення від лущення;
Невелике збільшення губ;
Поліпшення мікроциркуляції крові.
Як же застосовувати патчі?
Перед застосуванням патчів рекомендується використовувати скраб для губ для більш кращого ефекту. Самі патчі накладаються на область губ, рекомендується їх тримати 20-30 хвилин. Ви можете застосовувати патчі курсом або ж, коли бачите, що стан ваших губ вимагає вашого «втручання».
Які ж основні компоненти входять до складу патчів для губ?
Стандартно, патчі містять в складі гіалуронову кислоту для зволоження вашої шкіри губ, а також колаген - щоб зробити її більш еластичною і пружною. Крім цього, зазвичай використовуються різні фруктові і рослинні компоненти.

 

У нашому магазині ви зможете спробувати цей «чудо-засіб» на собі і переконатися в його ефективності! А різноманітність асортименту дозволить вибрати те, що ідеально підійде для вас!


Коментарів до статті: "Гідрогелеві патчі - диво-засіб для шкіри?" - 0 (шт.)

Написати коментар

Ваше ім'я:


Ваш коментар: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Введіть код, вказаний на зображенні:Designed by Cl!cker