Диво пептидів. Корейські ноу хау!

Диво пептидів. Корейські ноу хау!

З віком наша шкіра зазнає деяких змін: стає тоншою і сухою, а також починають з'являтися зморшки і пігментні плями ...
Дивлячись на реклами зволожуючих і живильних кремів і вірячи в слова про те, що здатне перетворити нашу шкіру, ми, не замислюючись, купуємо різні креми і сироватки. Приємний бонус - якщо крем дійсно нам підходить і «творить чудеса» з нашою шкірою обличчя.
Але у виборі косметики для себе потрібно підходити також відповідально, як і у виборі свого харчування і питань гігієни.
Трохи про основні і дієві компоненти
Такий компонент як білки знайом кожній дівчині, хто хоч раз користувався косметичними засобами, в складі яких є колаген, еластин або ж кератин. Такі компоненти, безумовно, корисні для шкіри, але всі засоби на основі даних компонентів не мають пролонгованого ефекту. Крім цього, такі засоби можуть мати лише поверхневу дію (якщо зміст таких речовин маленький в складі), тому, таким чином, ми отримуємо хороший візуальний ефект.
На противагу ж, пептиди є універсальним і дійсно глибоко працюючим компонентом в косметичних засобах. Пептиди мають здатність проникати в найглибші шари шкіри, при цьому оновлюючи верхній шар епідермісу, що сприяє якісному і м'якому злущуванню шкіри. Тому такий компонент може бути в рази ефективніше інших разом узятих.
Що таке пептиди?
Пептиди є природними або синтетичними сполуками, молекули яких складаються з стійких амінокислот. По суті, пептиди є короткими ланцюжками білків.
Пептиди - це універсальні компоненти. Вони мають строго задану біологічну активність. Дослідження показують, що пептиди в складі косметичних засобів, нетоксичні і безпечні.
Пептиди грають одну з найважливіших ролей в основних фізіологічних функціях організму і регулюють більшість процесів життєдіяльності, що протікають в ньому. Вони запускають процеси омолодження, роблячи це ненав'язливо і м'яко, без зайвого «стресу» для нас. У підсумку, клітини нашого організму починають знову виробляти оптимальну кількість життєво необхідних білків, які відповідають за «молодість і красу».
Функції пептидів і позитивний вплив
- Прискорюють і збільшують синтез колагену;
- Підвищують еластичність і пружність шкіри;
- Прискорюють регенераційні і захисні процеси організму;
- Підвищують обмінні процеси на клітинному рівні;
- Зменшують, а згодом і «стирають» пігментні плями і пігментацію в цілому.
Сама по собі, шкіра містить і виробляє дуже велику кількість колагену і еластину, але цей показник починає стрімко падати з віком. Пептиди як каталізатор - збільшують синтез необхідних нам білків (колагену і еластину), завдяки чому підвищується еластичність і пружність шкіри, а також прискорюються регенераційні і захисні процеси організму на клітинному рівні. Таким чином, шкіра омолоджується.
Чим же особливі корейські косметичні засоби?
Корейська косметика - це просто величезне джерело різноманітного асортименту в плані пептидів. На будь-який смак і вибір!
Одним з найяскравіших і справді працюючих прикладів, є відомий пептид під назвою SYN-AKE.
SYN-AKE- це пептид нового покоління, який «стирає» подібно ластик зморшки з обличчя буквально за пару застосувань та має пролонгований ефект.
Пептид на відмінно справляється з горизонтальними зморшками на лобі і вертикальними складками між бровами, а також «гусячими лапками» у зовнішнього куточка очей і носогубними складками. Цей пептид називають «зміїним», тому що за складом він подібний і схожий на отруту гадюки.
На замітку: даний пептид ефективний і нешкідливий, але не рекомендується використовувати його одночасно із засобами, в складі яких є AHA- і BHA-кислоти, так як вони нейтралізують один одного.
Другим якісним і яскравим прикладом застосування пептидної косметики в корейських інноваціях - равликові засоби.
Першими, хто запустив в розробку косметики «равликів» - були корейці. І до сих пір утримують планку першості! Равликові засоби творять воістину чудеса з нашою шкірою.
У складі равликових засобів є природні пептиди, які здатні видаляти і боротися з постакне, вирівнювати загальний тон шкіри і стимулювати виробництво колагену в великих обсягах. Крім пептидів, в складі равликового муцина знаходиться алантоїн, який відповідає за регенераційні процеси в організмі.
Як бачите, вибір корейської косметики з такими чудовими компонентами, як пептиди, величезний! Кожен знайде щось на свій смак і для своїх потреб!


Коментарів до статті: "Диво пептидів. Корейські ноу хау!" - 0 (шт.)

Написати коментар

Ваше ім'я:


Ваш коментар: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Введіть код, вказаний на зображенні:Designed by Cl!cker